İNSTAGRAM KEŞFET

  www.medyadakik.com 

İNSTAGRAM KEŞFET SATIN AL 

Medya dakik firması olarak kişisel instagram hesaplarınızı veya işletme instagram hesaplarınızı keşfete çıkması içinde hizmet sunmaktayız . Keşfet paketi ne işe yarar ? Keşfet paketinin içeriği nedir ? Keşfet paketini nasıl sipariş verebilirim ?  Tüm sorularınızın cevabı aşağıdaki kısımdadır. 

                 İnstagram keşfet satın al  paketi kişisel veya işletme profilli instagram hesaplarınızın keşfete çıkmasını ve keşfette kalmasını sağlamaktadır . Bu sayede instagram hesabınız daha çok etkileşim alacaktır . Keşfet paketimizin içeriği etkileşim , gösterim , profil ziyareti , story görüntüleme ve izlenimden oluşmaktadır . Keşfet paketlerimi gümüş paket , platin paket , gold paket olarak üç kısıma ayrılmaktadır . Gümüş paketimizin içeriğindeki gönderim sayıları 1000 adet toplamda ise 5000 adettir . Platin paketimizin içeriğindeki gönderim sayısı her biri 5000  adet toplamda ise 25.000 adettir . Gold paketimizin içeriğindeki gönderim sayısı her biri için 10.000 adet , toplam da ise 50.000 adettir . Keşfet paketlerimiz , gümüş , platin , gold paketlerimizin içeriğinde bulunan kategoriler de azalma olmamaktadır . Azalan Kategori %10 ve üzeri ise firmamız ile iletişime geçtiğiniz taktir de firmamız sizlere yardımcı olmaktadır . Azalan kategoriyi telafi etmektedir . Keşfet paketi sayesinde artık sizlerin de hesapları keşfete düşecek beğenileriniz artacak , izlenimleriniz artaca , takipçi sayınız artacak ve bu instagram istatistiklerinizi olduça etkilemektedir . İnstagram keşfet , İnstagram keşfet paketi satın al , gibi her konu da sitemiz sizlere hizmet vermektedir . Sizde keşfete çıkmak istiyorsanız hemen instagram seçeneği üzerine gelip keşfet paketleri bölümüne tıklayıp dilediğiniz paketi seçerek sipariş verebilirsiniz .

Medya dakik siz değerli müşterilerine güven sağlamak amacıyla ödeme yöntemlerini Paytr aracılığı ile online olarak yapmaktadır . Dileyen müşterilerimiz ödemelerini eft havale şeklinde de yapabilmektedir . Sorularınız ve yaşadığınız sorunlar ile ilgili iletişime geçmek için @medyadakik @dakikmrc @dakikmedyaaa hesaplarına veya , whatsapp hattı : +90 553 779 34 92 nolur numaradan bizlere ulaşabilirsiniz . Siz de beklemeden sipariş vermek için www.medyadakik.com adresini ziyaret ederek dilediğiniz siparişi verebilirsiniz . Siparişlerinizi whatsapp ve instagram hesaplarımız üzerinden de almaktayız . Sipariş durumunuzu öğrenmek için sipariş numaranızdan sorgulayabilirsiniz .